نکات مهم خرید آپارتمان در شهرک اکباتان تهران

نکات مهم خرید آپارتمان در شهرک اکباتان تهران

خرید آپارتمان در شهرک اکباتان تهران به گفته کارشناسان این شهرک از مناطقی است که دارای آپارتمان های با کیفیت ساخت معقول می باشد این شهرک از امنیت قابل قبولی بهره می برد و ۳۳ بلوک در ۳ فاز این شهرک دارای نگهبانی ۲۴ ساعته هستند بطوری که هر ورودی دارای نگهبان است. این شهرک در منطقه ۵ مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران واقع شده است.

 

خرید آپارتمان در شهرک اکباتان تهران

این ناحیه در سال‌های قبل از انقلاب و توسط مهندس های خارجی ساخته شده است و دارای امکانات بسیار ویژه‌ می باشد که این منطقه را حتی از برخی مجتمع های مسکونی کنونی نیز متمایز می‌کند. همانطور که گفته شد این شهرک دارای ساختاری بسیار محکم و مقاوم در برابر زلزله است و طبق گفته کارشناسان تا ۹ ریشتر مقاومت دارد.

در این مطلب از مجله اکباتو قصد داریم تا مهمترین نکات خرید آپارتمان در شهرک اکباتان را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم تا درصوریکه قصد خرید آپارتمان در اکباتان را دارید با آگاهی کامل وارد منطقه شوید و تصمیم بگیرید. با اکباتو همراه باشید

اهالی شهرک در سال های اولیه ساخت با مشکلات رفاهی و امکانات روبرو بودند یعنی حتی برای خرید مایحتاج خود باید از شهرک خارج و اقدام به خرید از مناطق اطراف می کردند اما به مرور و در سال های بعد از ساخت، امکانات رفاهی شامل مراکز خرید و بازارچه ها و … به آن اضافه شد تا جاییکه این شهرک بعنوان یکی از مناطق خوب در غرب تهران شناخته می شود.

 

گربه های اکباتان

 

خرید آپارتمان در اکباتان

بازارچه ها در ۳ فاز شهرک با مغازه های مختلف از هر کسب و کاری وجود دارند که می توانید اطلاعات مهم آنها را در بخش دایرکتوری اکباتو مشاهده کنید. همچنین ایستگاه مترو هم در فاز ۲ (روبروی بلوک ۱۳) و جنب مجتمع تجاری مگامال قرار دارد. در صورتیکه جهت رفت و آمد از مترو و یا وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنید بهتر هست در فاز ۲ آپارتمان انتخاب کنید.

بافت این شهرک بسیار منظم و خیابان های بین بلوک به شکل دقیق طراحی شده اند و از نظر معماری شکل بسیار خوب و استانداردی دارد. شکل ساختمانها نیز در نوع خود منحصر به فرد است. همپنین دارای نورپردازی دائمی و فضای سبز زیبا در سطح شهرک می باشد.

نقطه تمایز اکباتان نسبت به دیگر نقاط تهران این است که در یک چارچوب بکر و مشخص ساخته شده و حریم آن نسبت به شهر مشخص است. نه گسترش پیدا می‌کند و نه کاهش. همین نظم، یکدستی و در واقع هویت ساختاری موجب شده که خرید آپارتمان در شهرک اکباتان مشتریان خاص خود را داشته باشد. بیشتر ساکنین شهرک اکباتان مالک هستند و درصد مالکیت در این محله بسیار بالاست و خانه هایی هم که معمولا برای فروش قرار می گیرند برای ماکینی هست که بدنبال جابجایی در اکباتان یعنی از یک بلوک به بلکی دیگر هستند.

 

خرید آپارتمان در شهرک اکباتان تهران

 

شرایط زندگی در اکباتان

با توجه به شرایط ویژه آپارتمانها و موقعیت خوب منطقه پیشنهاد مجله اکباتو این هست که با مشاورین املاک مجرب و با سابقه شهرک اکباتان که اطلاعات بهترین های این صنف در دایرکتوری مشاغل سایت ثبت هست تماس حاصل فرمائید.

 

خرید آپارتمان در شهرک اکباتان تهران

نظرتان را بنویسید
دیدگاه
نام
ایمیل